JAK TO ROBIMY?

Robimy to z pomysłem i z pełnym zaangażowaniem! Robimy to niestandardowo i nieszablonowo! Wychodzimy z siebie przekazując gościom swoją energię! Schematy omijamy szerokim łukiem!  Tworzymy atmosferę tak, aby to para młoda i goście byli gwiazdami naszego wieczoru. Tej nocy  poznamy wiele tańców narodowych, przeniesiemy się z Polski do Meksyku oraz wskrzesimy Michaela  Jacksona czy Elvisa Presleya!

Na nudne wesela przyjmujemy tylko łapówki! ;)

SPRZĘT

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem sali oraz parkietu. Dbamy, aby nasze  stanowisko pracy komponowało się z otoczeniem i żadne kable nie były dla nikogo przeprawą jak  przez prawdziwą dżunglę. Wykorzystujemy inteligentne oświetlenie min.: ruchome głowice czy listwy  LED.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się wytwornica ciężkiego dymu Chauvet Nimbus. Jedyna i niezastąpiona do gęstych chmur rodem z "tańca z gwiazdami" !

MUZYKA

W trakcie całej imprezy obserwujemy Waszych gości i na bieżąco dopasowujemy repertuar  muzyczny. Gramy znane i lubiane przeboje z różnych dekad. Dobieramy utwory tak, aby każdy z  zaproszonych gości znalazł coś dla siebie. Przed weselem dopracujemy listę Waszych hitów, które  mają pojawić się na weselu oraz listę piosenek, które nie przypadły wam do gustu.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Jako prowadzący czujemy się odpowiedzialni za całą imprezę, dlatego też dokładamy wszelkich  starań, aby ten wyjątkowy dla Was dzień był niezapomniany. Nasze głowy są pełne kreatywnych  rozwiązań, które realizujemy podczas imprez. Jesteśmy również otwarci na Wasze szalone koncepcje,  które z ogromną chęcią włączymy w harmonogram tego szczególnego dnia.

DOŚWIADCZENIE

Będąc na weselu często żartujemy i mówimy obsłudze, że to jedno z naszych pierwszych wesel. Mina  pracowników jest bezcenna! 

Jeżeli jednak chcecie dowiedzieć się prawdy, to branżę weselną wyssałem z mlekiem matki, ponieważ  kunszt wodzireja jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. A z agentką Madzią (która podobno jest moją dziewczyną) współpracujemy i działamy ponad 2 lata :)